متخصص زنان در جنوب تهران

بهترین متخصص زنان در جنوب تهران کیست ؟

دکتر لیلا سعیدی ، متخصص زنان ، زایمان و نازایی ، بهترین متخصص زنان در جنوب تهران ، سال ها است که در این زمینه ، در حال فعالیت می باشند ؛ از این رو ، دارای تجربیات بسیاری هستند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دکتر سعیدی متخصص زنان ، می توانید به صفحه اینستاگرام شان ، مراجعه نمایید.

بهترین متخصص زنان در جنوب تهران

متخصص زنان ، توانایی مورد نیاز به منظور تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های زنان ؛ از جمله بیماری های ناحیه تناسلی ، زایمان ، نازایی ، مراقبت های بارداری ، یائسگی و از این قبیل موارد را دارد ؛ به همین علت ، گفته می شود پزشکان زنان ، نقش بسیار مهمی را در سلامت بانوان ، ایفا می کنند.

پزشک زنان و زایمان و نازایی ، علاوه بر موارد فوق در تلاش اند تا موجب افزایش میزان آگاهی بانوان در رابطه با مراقبت های زنان ، شوند ؛ بدین ترتیب ، در سطح جامعه ، شاهد کاهش انواع بیماری های زنان خواهیم بود.

انتخاب بهترین متخصص زنان در جنوب تهران

بسیاری از بانوان با پزشکان شهر خود آشنایی نمی باشند ؛ آن ها ، می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته و بدین طریق ، با مراجعه به سایت و همچنین اینستاگرام پزشکان زنان با برخی از آن ها آشنا شوند.

همچنین ؛ پرس و جو از دوستان و آشنایانی که در این زمینه ، اطلاعات دارند نیز می تواند کمک بسیاری به شما کند.

بانوانی که محل سکونت آن ها در جنوب تهران ( شهرری ) ، می باشد ؛ می توانند به مطب دکتر لیلا سعیدی ، جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی ، متخصص زنان در شهرری ، مراجعه نمایند ؛ ایشان ، علاوه بر برطرف کردن مشکلات تان می توانند مشاورات لازم جهت انجام جراحی های زیبایی زنان را نیز بدهند.

بانوان باید توجه نمایند :

بسیاری از زنان ، عقیده دارند ؛ تنها بانوان متاهل ، نیازمند مراجعه به جراح و متخصص زنان هستند ؛ در صورتی که اینطور نیست ، بانوان در تمامی رده های سنی اعم از مجرد و متاهل ، مستلزم مراجعه به پزشک زنان می باشند.

طبق گفته متخصص زنان در جنوب تهران ، تمامی بانوان از سن 20 الی 70 سالگی باید تحت نظر پزشک زنان و زایمان ، قرار گیرند.

منظور از لابیاپلاستی چیست ؟

هدف اصلی لابیاپلاستی ، بهبود بخشیدن شکل ظاهری و عملکرد لابیا مینور می باشد ؛ این عمل زیبایی زنان ، شامل کاهش دادن طول و اندازه کلی لب های واژن از طریق برداشتن پوست این اندام می باشد ؛ دغدغه های زیبایی بیشتری که با لابیاپلاستی رفع می شوند ، شامل عدم تقارن ، هایپرپیگمنتیشن و شکل این اندام است.

کدام یک از بانوان به لابیاپلاستی نیاز دارند ؟

 • زنان ناراضی از شکل این اندام
 • زنان دارای لابیای بزرگ ، آویخته یا بیرون کشیده شده ( این مسئله در طول زمان در اثر زایمان طبیعی یا فرایند پیری بروز می یابد ) .
 • بانوان دارای تجربه خونریزی یا پارگی دردناک در اندام تناسلی بعد از رابطه جنسی
 • زنانی که عفونت های برگشتی را تجربه می کنند.
 • بانوانی که در هنگام نشستن یا پوشیدن لباس های تنگ احساس درد می کنند.
 • زنانی که اعتماد به نفس خود را بخاطر بد شکلی این اندام از دست داده اند.
 • بانوانی که دارای عدم تقارن آشکار در این اندام هستند.

پرینوپلاستی چیست ؟

پرینوپلاستی ، یک روند جراحی است که ناحیه بین واژن و مقعد را تغییر شکل داده و سفت می کند ؛ این روند ، معمولاً بعد از چندین زایمان طبیعی و ناراضی بودن از شکل ظاهری واژن انجام می شود ؛ پرینه گشاد شده یا دچار اسکار شده نیز می تواند بر روی فعالیت جنسی و بارداری های بعدی ، تاثیر منفی داشته باشد.

متخصص زنان در جنوب تهران

بلافاصله بعد از درمان

 1. بلافاصله بعد از درمان ، تورم و درد را تجربه خواهید کرد.
 2. مشاهده لکه های خون تا چندین روز ادامه خواهد داشت.
 3. شما می توانید ظرف 1 هفته به محل کار خود بازگردید.
 4. بیشتر فعالیت های نرمال ، ظرف 3 هفته از سر گرفته خواهد شد.
 5. پس از 1 ماه می توانید ورزش کردن را آغاز کنید.
 6. بعد از 2 ماه ، رابطه جنسی ، مجاز می باشد.

پاسخ

یک + سیزده =

Call Now Buttonتماس با دکتر