لابیاپلاستی در جنوب تهران

انجام لابیاپلاستی در جنوب تهران

لابیاپلاستی در جنوب تهران : در مقاله پیش رو ، شما عزیزان را با لابیاپلاستی ، محبوب ترین جراحی زیبایی زنان آشنا خواهیم کرد ؛ با ما همراه بوده و خواندن این مقاله را از دست ندهید.

در حالت کلی ؛ در طی عمل لابیاپلاستی ، بر روی کاهش اندازه و فرم دهی لابیاها ( لبه های اطراف واژن ) ، تمرکز می شود.

شایان ذکر است که تا به امروز ، اندازه مشخصی جهت لابیاها تعریف نشده است ؛ اما بهترین حالت آن ، شکلی است که لابیا مینور از لابیا ماژور ، بیرون نزند.

واژن ، دارای دو لبه که تحت عنوان لابیا مینور و ماژور شناخته می شوند ، است که در ذیل در ارتباط با آن ها توضیح داده ایم.

لابیاپلاستی در جنوب تهران

  • لابیا ماژور : منظور از لابیا ماژور یا لبه بیرونی واژن ، دو لایه پوست است که از برآمدگی روی استخوان شرمگاهی تا ناحیه پرینه ادامه دارد ؛ وظیفه آن ، پوشش دهی و محافظت از نواحی حساس و داخلی واژن از جمله ؛ دهانه واژن ، لابیا مینور و کلیتوریس است.
  • لابیا مینور : لابیا مینور یا لبه داخلی واژن ، در دو طرف دهانه واژن و در میان لابیا ماژور قرار گرفته است.

حال دیده می شود ؛ برخی از زنان در اثر ژنتیک ، افزایش سن ، زایمان و از این قبیل موارد دارای لابیای بزرگ تر از حد معمول ، بوده و این موضوع ، برای آن ها آزاردهنده است ؛ چرا که ، موجب بروز مشکلات بسیاری در آن ها ؛ از قبیل خارش ، تغییرات التهابی ، کاهش بهداشت فردی ، مقاربت دردناک ، احساس درد در حین انجام برخی از فعالیت ها و پوشیدن لباس چسبان و غیره خواهد شد.

عمل لابیاپلاستی ، به کمک این گروه از زنان آمده و علاوه بر مشکلات فوق ، موجب بهبود زیبایی قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان نیز می شود ؛ بنابراین این عمل ، علاوه بر جنبه درمانی ، جنبه زیبایی نیز دارد.

هزینه لابیاپلاستی

بسیاری از بانوان متقاضی عمل لابیاپلاستی ، در رابطه با هزینه آن می پرسند ؛ در این باره لازم به ذکر است که اطلاع از هزینه نهایی عمل لابیاپلاستی ، مستلزم مراجعه به جراح زیبایی زنان و قرار گیری تحت معاینه می باشد ؛ چرا که هزینه آن در هر فرد با توجه به فاکتورهای متعدد ، متغیر است.

در آخر

لابیاپلاستی ، یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان است که بر روی کوچک کردن لابیاها ( لبه های اطراف واژن ) تمرکز می کند و علاوه بر بهبود فرم ظاهری قسمت خارجی ناحیه تناسلی بانوان به رفع بسیاری از مشکلات آنان ؛ از جمله انحراف جریان ادرار ، احساس درد در حین پوشیدن لباس های تنگ و غیره نیز می پردازد.

پاسخ

هجده + 7 =

Call Now Buttonتماس با دکتر